Referencie

Počas nášho pôsobenia na slovenskom aj zahraničnom trhu sme realizovali množstvo projektov pri ktorých sme riešili množstvo či už technických, administratívnych, legislatívnych ba dokonca aj logistických problémov čo nám zabezpečilo množstvo skúseností vďaka ktorým vieme úspešne predchádzať opätovnému vzniknutiu obdobných nepríjemností.

dokončených projektov

rokov na trhu

Hodnotenie klientov

“Presné dodržanie harmonogramu a vizuálne úhľadné prevedenie všetkých zapojení. Čistota na pracovisku a terén po ukončení uvedený do lepšieho stavu ako bol pôvodne. Veľká spokojnosť s profesionálnym prístupom vedúceho montáží.”

František Duraj

projektový manažér, SSD, a.s.

“Vysoká spokojnosť s odborným prístupom celého realizačného tímu. Veľmi dobré technické vybavenie a bezproblémové zvládnutie montáže v pomerne zlých terénnych aj poveternostných podmienkach. Bezproblémová komunikácia s dodávateľom.”

Ing. Michal Zajaček

projektový manažér, SSD, a.s.

“Kvalitné prevedenie montáže a detailné dodržanie pracovného postupu. Výstup vzhľadovo odpovedajúci katalógovým fotkám. Priebežné riešenie problémov vznikajúcich počas realizácie. Dodanie diela v kratšom čase ako bol stanovený.”

Ing. Matej Riška

projektový manažér, SSD, a.s.